Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
ZATVORENÉ

Hagan PIN UP 10 EVO skialpinistické viazanie / ATK RT 10 EVO, 97 mm

  • Novinka
  • Akcia
  • TOP produkt
  • Doprava ZADARMO

Hagan PIN UP 10 EVO skialpinistické viazanie / ATK RT 10 EVO, 97 mm

  ATK RT 10 EVO skialpinistické viazanie verzia Hagan PIN UP 10 EVO (model sezóna 22/23)   Turistické viazanie ATK / Hagan Pin UP 10 EVO je... celý popis
Dostupnosť
VYPREDANÉ
Cena pred zľavou
499 €
449 €
374,17 €
bez DPH
Číslo produktu:01699
Kompletné špecifikácie

 


ATK RT 10 EVO skialpinistické viazanie verzia Hagan PIN UP 10 EVO 
(model sezóna 22/23)

 

Turistické viazanie ATK / Hagan Pin UP 10 EVO je evolúciou na trhu viazania s revolučným systémom Skibrake. Navrhnuté spoločnosťou ATK, identická konštrukcia ako ATK RT Evo. Všetky pinové viazania HAGAN sú navrhnuté a vyrobené spoločnosťou ATK ®. ATK® so sídlom vo Fiorano Modenese (Modena, Taliansko) je jedným z popredných svetových výrobcov ľahkých turistických viazaní. Produkty ATK® sa vyznačujú bezkonkurenčnou presnosťou, ľahkosťou a odolnosťou. Silné zameranie na výskum a vývoj zaisťuje stále vyššie štandardy kvality a výkonu pre tú najlepšiu používateľskú skúsenosť.

Sialpové viazanie ATK RT 10 Evo s kompletne prepracovanou špičkou aj pätou viazania predstavuje to najlepšie z technológie ATK Bindings. 

Hlavnou novinkou skialpového viazania ATK RT 10 Evo je päta viazania, ktorá je vybavená automatickou brzdou a nahrádza manuálny tlačidlový mechanizmus. Brzda sa aktivuje otáčaním pätovej časti. 

TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁ:

Easy Entry System® -veľmi jednoduché a isté našľapovanie špičky viazania s akoukoľvek skialpinistickou lyžiarkou dostupnou na trhu, a to aj v prípade opotrebovaných podrážok.

CAM RELEASE SYSTEM® exkluzívny systém, ktorý poskytuje najstabilnejší zjazdový výkon a zaisťuje jednoduchý „nástup" lyžiarky do pätky viazania a jej vertikálne uvoľnenie v prípade pádu. CAM RELEASE SYSTEM® je namontovaný na pätke viazania, aby v prípade pádu zabezpečil vypnutie lyžiarky a jej vertikálne uvoľnenie. Špeciálny profil CAM je pritlačený k pätným čapom pomocou prednapnutej pružiny: keď dôjde k nacvaknutiu lyžiarky alebo uvoľneniu pri páde, kolíky sú nútené prejsť cez profil CAM, ktorý kladie presný odpor pri uvoľňovaní v závislosti od hodnoty uvoľnenia nastavenej na viazaní.

Magneto Heel Flaps® - magnetické preklápačky poskytujú niekoľko rôznych režimov chôdze

ELASTIC RESPONSE SYSTEM® - elasticita viazania umožujúca pohyb lyžiarky vo viazaní. Umožňuje prirodzený ohyb lyže a zabezpečuje bezpečné vypínanie aj v prípade veľkých skokov a namáhania. Medzi základňou viazania a nastavovacou skrutkou je umiestnená pružina. Keď sa lyža ohne pod vplyvom stlačenia alebo skoku, 4 mm vzdialenosť medzi lyžiarkou a pätou sa môže zmenšiť alebo odstrániť a pätová časť sa môže posúvať dozadu a dopredu pod vplyvom pružiny.

Integrovaný slot pre mačky, ktorý je vhodný pre všetky originálne mačky ATK®V pätovej časti je integrovaná 20 mm nastavovacia podložka, ktorá zabezpečí rýchle nastavenie v prípade výmeny lyžiarok. Vypínací - uvoľnovací systém na pätovej časti poskytuje rozsah nastavenia 5 až 10 DIN, a to ako bočné (Mz), tak aj vertikálne vypínane (My).

AUTOMATIC BRAKE SYSTEM®: Výnimočný inovatívny systém, ktorý nevyžaduje žiadny ďalší úkon na aktiváciu zadnej brzdy. Mechanizmus sa nastaví automaticky a prepnutím z režimu stúpania do režimu zjadu sa brzda aktivuje bez ďalšieho zásahu.

Silné, bezpečné, pritom ľahké pri výstupoch

Správna kombinácia ľahkých materiálov a kvalitnej hliníkovej zliatiny poskytuje vynikajúcu pevnosť pri nízkej hmotnosti viazania.

Vypínacia sila: 5 - 10 DIN
Hmotnosť: 280 g  (pol pár)
Materiál: Alu 7075, Stainless Steel, POM
Dĺžkové nastavenie: 20 mm 
Brzda: 86 / 91 / 97 mm
Farba: modrá/čierna
Dodávané s brzdou na šírku lyží pod pätou do 97 mm

Potrebujete poradiť?

3MountainSport info
ZATVORENÉ
Nepremeškajte novinky, akcie a zľavy!
Môžete sa kedykoľvek odhlásiť. Zasielame raz za 14 dní.

 

 

3 Mountain Sport

 
Váš partner pre zimné a
letné športy.

 

 
 
Kontakty
3 Mountain Sport
3MountainSport info
3MountainSport info
ZATVORENÉ
3 Mountain Sport
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk